Gold Slim Gold Slim Sipariş
zayiflama bandi
Sipariş Ver
Üxretsiz Kargo En Ucuz Fiyat Garantisi Gızlı ve Güvenli Alışveriş Ücretsiz Değiştirme
  zayiflama bandi sipariş
 
1 Kutu DermoSlim
zayıflama bandı
zayiflama bandi nereden alınır
49, TL
Kdv Dahil
zayiflama bandi siparişi
 
 
2 Kutu DermoSlim
zayıflama bandı
zayiflama bandi kargoya
79, TL
Kdv Dahil
zayiflama bandi sipariş
 
 
3 Kutu DermoSlim
zayıflama bandı
zayiflama bandi siparişi
109, TL
Kdv Dahil
zayiflama bandi kullanıcı
 
 
4 Kutu DermoSlim
zayıflama bandı
zayiflama bandi
129, TL
Kdv Dahil
zayiflama bandi siparişi
Ürün Hakkında Bilgi

 


Dermo slim ne kadar etkili?

Dermo slim set'inin ne kadar etkili olduğunu öğrenmek istiyorsunuz. Evet ilk başta insan inanamıyor bir bant nasıl bu kadar kilo verdiri diye akıllarda soru işaretleri oluyor fakat gerçekten içiniz rahat olsun hem sağlıklı hemde kolay kilo vermenin yolu bu dermo slim zayıflama seti'nden geçiyor. Şimdi size anlatayım bu ürünü nasıl kullanacaksınız. Kullandığınız süreçte neler yapacaksınız nasıl zayıflatacak sizi nasıl etkileyecek bunları sizlere anlatmaktan mutluk duyacağım.

Dermo Slim zayıflama seti Ne kadar Kilo verdirir?

Dermo slim Zayıflama seti ürünü ayda 3 ila 4 kilo arasında kilo verdirebilir düzenli kullanıldığında aşırı kilolu olan insanlarda 6 kiloya kadar yardımcı oluyor ürünün kullanımı çok basittir ürünü kullanmadan önce yanında gelen masaj yağı ile ürünü yapıştıracağınız bölgeye iyice masaj yapıyorsunuz o bölgedeki yağlar gevşemesi için bantın daha iyi bir şekilde etkisini göstermesi için bu çok önemli her gece göbek bölgesinin bir akşam bir tarafına diğer akşam diğer tarafına yapıştırarak bu işlemi hergece uygulamanız gerekiyor. Hergece bunu yapmazsanız denge bozulur kilo vermenizi geciktirirsiniz. Zayıflama seti bu şekilde kilo vermenize yardımcı oluyor.

Dermo Slim Hangi dönemlerde kullanılmaz?

Zayıflama setini kullanmayacağınız dönemler kadınlar için hastalık dönemlerinde, hamilelerin , emziren bayanların kullanması  tavsiye edilmemektedir. Bu dönemler haricinde kullanmalarında hiç bir sakınca ve yan etki görülmemiştir. Ürünün yapıştırılacağı bölgenin hijyenik olması önemlidir. Bunun için paket içerisinde  dermo slim ıslak mendil bulunmaktadır bu mendil ile bölgeyi temizleyiniz. 

Dermo slim zayıflama setinin yanında verdiğimiz alkali su

Dermo slim zayıflama setinin yanında verdiğimiz alkali  su  kilo vermenizi dahada kolaylıştıracaktır. Yemeklerden önce bir bardağa 5 damla damlatıyorsunuz su ile karıştırrak içiyorsunuz.Alkali  zayıflamanıza yardımcıdır alkali su tamamen ürünün yanında ücretsiz olarak gelmekte ve hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır. Dilerseniz Alkali su hakkında daha detaylı bilgiyi alkalisu.bandi.gen.tr sitemizden öğrenebilirsiniz. 

Ürünün garantisi varmı birde 1ayda kaç kilo veririm

Hiçbirşeyin garantisi yoktur  düzenli bir şekilde kullanıldığında  1 ayda 3 kilo verdirdiği yaptığımız istatistiklerde gözükmektedir. İstatistiklerimizi daha önce dermo slim zayıflama setini kullanan değerli müşterilerimizi arayarak yapmaktayız.  Hiç işe yaramadı diyen müşterilerimizin oranı %10 civarıdır. Bu kişilere sorduğumuz sorularda düzenli kullanım ile bilgi istediğimizde ; "Misafirliğe gittim bir hafta kullanamadım sonra tekrar kullandım etkisini görmedim " gibi oluyor. Değerli müşterilerimiz bu ürüne ara verip tekrar başlayarak etki görmeniz çok zordur. Dermo slim zayıflama ürününü içerisinde gelen kullanım talimatına göre kullanmanız çok önemlidir. Kullanım kılavuzuna göre kullanmadığınız takdirde ve düzenli kullanamayacaksanız sipariş vermeyin. Paranızı ziyan edersiniz. Bu ürün düzenli kullanımda etki gösterir lütfen bunu dikkate alarak dermo slim zayıflama seti siparişi veriniz. 

Ürün bünye ve kullanıma göre farklılık gösteriyormu?

Dermo slim Ürünü kesinlikle kullanım şekline göre değişiklik göstermektedir. Sizde ürünü düzenli kullandığınız taktirde kilo vereceğinize emin olabilirsiniz. Bazı edindiğimiz tecrübelere dayanarak söylüyorum dermo slim fazla kilosu olanlarda çok iyi derece sonuç vermektedir. Bir Müşteirmiz arayıp bize teşekkür ve dua etti Giresundan olan ablamız bizim adresimizi alıp fındık göndermek istediğini bile belirtti. Bu bizi çok mutlu etti ürünlerimizin bu şekilde geri dönüşünü almaktan çok memnunuz.


Dermo slim hakkında Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın: 0216 464 35 53

 

top zay?flama

Zayıflama bandı'nın diğer zayıflama ürünlerden farkı; kilo almaya sebep olan ana merkeze yani mide ve sindirim sistemine etki ederek tüketilmiş gıdalarda bulunan yağları ayrıştırarak vücuttan atılmasını sağlayarak kilo oluşumunu engelleyen ve incelmenize yardımcı olan ve siz uyurken sizi zayıflatan mucizevi bir üründür. GoldSlim zayıflama bandı amerikan bilim adamlarınca uzun uğraşılar sonucunda ortaya çıkarılmış diğer Zayıflama ürünlerinin aksine daha güvenli ve kullanımı daha kolay süper bir üründür.

zayiflama bandi kapıda öde
 
Anasayfa | Ürün İçeriği | Nasıl Kullanılır ? | S.S.S | Yorumlar | Bize Ulaşın | İzin Belgelerimiz | Gizlilik Politikası | Güvenli Teslimat | Uzman gözüyle zayıflama bandı
 
Visit us on Google+