Gold Slim Gold Slim Sipariş
zayiflama bandi
Sipariş Ver
Üxretsiz Kargo En Ucuz Fiyat Garantisi Gızlı ve Güvenli Alışveriş Ücretsiz Değiştirme
  zayiflama bandi sipariş

Ürün İçeriği

Dermo Slim Zayıflama Bandı İçeriği

Samen Cassiae torae (Sinameki Çayı), Poria Cosus (Poria mantarı), Maythorm(Alıç Çayı), İmmature Bitter Orange(Turunç), Scutellaris baicalensis, Alisma Orientalis, Angelica Sinensis, Active Substances of Plant Extract

 

Zayıflama bandı içerisinde Sinameki Çayı bulunmaktadır

Geniş bir bitki ailesi olan Fabaceae türünden gelen sinameki tropikal bölgelere özgüdür. Yaklaşık 260 farklı türe (bazı kaynaklara göre 400) sahip olan sinameki müshil etkisi yaratan içeriği ile günümüzde pek çok ticari ilaç içerisinde etken madde olarak kullanılmaktadır. Somali, Mısır, Hindistan, Ortadoğu ve Sudan?da doğal olarak yetişir. Bitkinin İngilizce adı olan ?senna? kabuğu soyulabildiği için Arapça ?sena? ve İbranice ?soyulabilir? anlamına gelen ?cassia?nın birleşmesinden türemiştir. Sinamekinin tarihte doktorlar tarafından ilk kullanımı ile ilgili belgeler MS 9 yüzyılda Arap Yarımadasına kadar gitmektedir. Bitki ticari olarak sıvı, toz ve tablet formlarında satılmaktadır. Bağırsakları temizlemek için kullanılır, Müshil etkisi vardır, Şişliği alır ,İştahı kapatır, diyet yapanlara yardımcı olur, Kabızlığı giderir

Zayıflama bandı içerisinde Poria Mantarı bulunmaktadır

Poria mantarı böbrek fonksiyonunu geliştirmek, düşük serum kolesterolü, iltihabı azaltmak ve bağışıklık fonksiyonunu bastıran kimyasallar içerir. Aynı zamanda, antitümör ve anti-kusma etkileri olabilir.

Zayıflama bandı içerisinde Alıç Çayı bulunmaktadır

&Özellikle kalp sağlığını korumak için tüketilen bitkisel çaylar arasında adı sık sık geçen ?alıç çayı? bu özelliği ile Almanya, Avusturya başta olmak üzere Avrupa kıtasında pek çok ülkede geleneksel olarak kullanılan bitkisel çaylar arasında yer almaktadır. Yazılı kaynaklarda, Amerikalı doktorların 1800?lerin başlarında alıç ağacı yapraklarını ve yemişlerini, kan dolaşımı bozuklukları ve solunum yolu hastalıklarını tedavi etmek amacıyla kullandıkları yer almaktadır. Günümüzde ise alıç ağacı yaprakları ve yemişleriyle hazırlanan çay, kalp ve damar sağlığını korumak için popüler olarak tüketilmektedir ancak bu konuda kesin olarak faydası olduğunu söyleyebilmek için daha çok bilimsel araştırmaya ihtiyaç duyulmaktadır..

Zayıflama bandı içerisinde Turunç bulunmaktadır

Türkçe Adı: Turunç
İngilizce Adı: Bitter orange
En Sık Bulunduğu Bölgeler ve Genel Özellikleri: Anavatanı tropikal Asya olan bu bitki, sonraları özellikle Akdeniz bölgesi de dahil olmak üzere, dünyada yaygın olarak yetiştirilmeye başlanmıştır.

İştah kaybı ve hazımsızlık gibi şikayetlerin üstesinden gelmek için,Özellikle yağ hücrelerinin parçalanarak kilo kaybını sağlamada yardımcı,Burun tıkanıklığı ve alerjik rinit gibi bazı sorunlara karşı,Kronik yorgunluk sendromuna karşı vücudu güçlendirmek için oral olarak (ağızdan alınarak) kullanılır.

Gold Slim Sipariş

Zayıflama bandı'nın diğer zayıflama ürünlerden farkı; kilo almaya sebep olan ana merkeze yani mide ve sindirim sistemine etki ederek tüketilmiş gıdalarda bulunan yağları ayrıştırarak vücuttan atılmasını sağlayarak kilo oluşumunu engelleyen ve incelmenize yardımcı olan ve siz uyurken sizi zayıflatan mucizevi bir üründür. GoldSlim zayıflama bandı amerikan bilim adamlarınca uzun uğraşılar sonucunda ortaya çıkarılmış diğer Zayıflama ürünlerinin aksine daha güvenli ve kullanımı daha kolay süper bir üründür.

zayiflama bandi kapıda öde
 
Anasayfa | Ürün İçeriği | Nasıl Kullanılır ? | S.S.S | Yorumlar | Bize Ulaşın | İzin Belgelerimiz | Gizlilik Politikası | Güvenli Teslimat | Uzman gözüyle zayıflama bandı
 
Visit us on Google+